KVAPAI ir AROMATAI. PARFUMERINIAI MITAI IR STEBINANTYS FAKTAI
 
Balandžio 26 d., 18 val., bibliotekos Gerlacho palėpėje vyko susitikimas su charizmatiškąja, itin populiaria ir skaitoma parfumerijos blogere, dizainere ANISIA NIKONIUK.
 
 
Susitikimo moto - PARFUMERINIAI MITAI IR STEBINANTYS FAKTAI bei atsakymai į visus Jūsų klausimus visomis įmanomomis parfumerinėmis temomis.
 
2017 m. Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė #tuesibiblioteka
 
 
Dar vienas susitikimo akcentas - SCENT OF DAY DAILY DIARY - naujausias ir mylimiausias Anisios kūrinys. Tai - sėkmingai šių metų Vilniaus knygų mugėje pristatyta kasdienių užrašų knyga aromatų ir kitų išskirtinių pojūčių mėgėjams.
 
DIENOS AROMATAS ( Scent of the day) - tokia fraze socialiniuose tinkluose viso pasaulio parfumerijos mėgėjai pažymi savo kiekvienai dienai pasirenkamus kvepalus. Ši frazė įkvėpė Anisią Nikoniuk sukurti ne tik virtualų, bet ir realų parfumerijnį dienoraštį SCENT OF THE DAY DAILY DIARY. Dienoraštis sukurtas tiems, kurie mėgsta planuoti laiką, piešti piešinukus užrašinėse ir, žinoma - užuosti aromatus.
 
Užrašinė iliustruota daugiau kaip 400 piešinių, vaizduojančių pačius gražiausius realiai egzistuojančius parfumerijos flaknus. Šiuos piešinius galima spalvinti pieštukais, flomasteriais, dažais. Kiekviename puslapyje rasite ir po įkvepiančią citatą apie aromatus ir kvepalus. Šią užrašinę galima naudoti ne vienerius, o keletą metų - datą kiekviename lape užrašysite patys !
 
Apie Anisia : parfumerijos blogerė gimė Ukrainoje, šiuo metu gyvena Lietuvoje, Vilniuje. Jau trejus metus kuria populiarų parfumerijos ir grožio produktų blogą ANISIA BEAUTY, taip pat bendradarbiauja su žymiais grožio produktų brand'ais - HAUSE of MATRIARCH, ORALI PARFUME ir kt. ( anisiabeauty.com ; scentoftheday.com)
 
Susitikimo metu turėsime galimybę ne tik išgirsti, bet ir užuosti - degustuosime aromatus, laikomus vienais įdomiausių parfumerijos pasaulyje. Tai - biochemiko, savamokslio parfumerijos genijaus Andy Tauer ( GB) sukurtos kvepalų kolekcijos TAUER PARFUMES ir TAUERVILE, taip pat jau klasika tampantys PARFUMS DE NICOLAI kūriniai ( autorė Patrisia de Nicolai) ir jaunų parfumerijos kūrėjų CARNER BARCELONA sėkmingi eksperimentai.
 
 
Renginys nemokamas!