eko-festivalis

Lapkričio 15-16 dienomis bibliotekoje vyko eko-festivalis „Kitokios Kalėdos“.

Šiuo renginiu organizatoriai nori prisidėti prie taršos mažinimo plastiku Klaipėdos mieste ir mūsų mylimame pajūryje bei paskatinti klaipėdiečius mažinti nereikalingų/reikalingų daiktų pirkimą, rūšiuoti taisyklingai. Šiame festivalyje dalyvaus aplinkosauginių iniciatyvų įkūrėjai iš Vilniaus ir Kauno: KITA FORMA, KŪRYBOS KAMPAS360, elektroninė parduotuvė NULA.

Renginyje taip pat dalyvavo Klaipėdos universiteto mokslininkai, Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos, Aplinkos ministerijos ir plastiko gamintojų atstovai. Šio renginio metu svečiai turėjo galimybę įvairiapusiškai susipažinti su būdais, kaip paprastai galime keisti savo įpročius ir sumažinti plastiko sunaudojimą buityje. 

• Kūrybinės dirbtuvės „Kalėdos KITA FORMA“ ir KŪRYBOS KAMPAS 360. 
• Diskusijos „Baltijos šiukšlės ir jų poveikis aplinkai“, „Ką darysime su plastiku?“, „Bibliotekos indėlis į eko mąstymo skatinimą visuomenėje“
• Mugė-paroda NULA
• Eko žaidimų erdvė. 
• Rūšiavimo turnyras, kuriame dalyvauti ir prizus laimėti kvies „Žaliasis taškas“.
Dalyvavimas nemokamas.

Renginio programa.

Renginyje dalyvavę pedagogai gavo tai įrodančius pažymėjimus.

Registracija: https://forms.gle/oxdGEiYkooVfUr8WA .
Naujausią informaciją sekite Facebook paskyrose - Klaipėdiečių iniciatyva už demokratiją ir ekologiją, Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka, Kita forma.
Detalią renginio programą rasite įvykio prieduose, paspaudę laukelį diskusija/disscusion. Kilus klausimams rašykite el. paštu Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!.

Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projektą administruoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

Festivalio rengėjai:
Asociacija „Klaipėdiečių iniciatyva už demokratiją ir ekologiją“
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka
VšĮ RV Agentūra, aplinkosauginė iniciatyva KITA FORMA
Partneriai
Asociacija „Paupių bendruomenė“

Kiti rėmėjai:
UAB „Orion Global“
UAB „Neo group“