Apeironas

Rugsėjo 10 d. 17 val. bibliotekos registratūroje buvo pristatyta Ruslan Bolgov fotografijų paroda „Dialogas #1“, kurioje užfiksuotos Apeirono teatro akimirkos. Taip pat renginio metu Apeirono teatras kartu su Media Dia Klaipėdos visuomenei pristatė dokumentinį, trumpo metro filmą.

Š. m. Birželio 17 – 22 d. Klaipėdoje, Apeirono teatre vyko kultūrines ir socialines sanglaudas skatinanti iniciatyva „Dialogas“. Šešias dienas vykusiose teatrinėse dirbtuvėse bendram kūrybiniam, edukaciniam darbui apsijungė trys skirtingos tikslinės grupės: protinę negalią turintis jaunimas, profesionalūs teatralai ir Klaipėdos jaunimas. Projekto metu psichologinio-socialinio teatro pratimų principais režisierės, aktorės, programos sudarytojos Greta Gudelytė ir Eglė Kazickaitė dirbo su jaunimu iš Klaipėdos, jaunimu iš neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ ir sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos viltis“.

Šio projekto metu pajaustos artumą, saugumą, atradimo ir suvokimo jausmus žadinančios emocijos. Jos įstrigo ne tik dalyvių esatyje, tačiau buvo fiksuotos ir fotografo Ruslano Bolgovo ir video operatoriaus Vido Valinčiaus.

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginys nemokamas