Šokiai su kūdikiais

Rugsėjo 10 d. 11 val. bibliotekos kiemelyje vyko šokiai su kūdikiais. Užsiėmimas  skirtas tėveliams su mažyliais nuo 1,5 mėn. iki tokio amžiaus, kuomet dar nori būti šokdinami nešioklėje ar vaikjuostėje.

Užsiėmimus vedė instruktorė Indrė Neimantė. „Joimove” užsiėmimų su kūdikiais instruktoriai yra detaliai apmokyti apie saugų nešioklių/ vaikjuosčių naudojimą šokių metu, vaikutį šokdinančio suaugusiojo ir kūdikio saugumą bei sveikatą.

AKTUALU ATVYKSTANT

• Mamų prašoma būti atlikus pogimdyminę apžiūrą ir gavus prižiūrinčio gydytojo patvirtinimą, jog jau gali pradėti aktyvesnę fizinę veiklą.

• Pasirūpinkite lengvais, judesių nevaržančiais drabužiais sau ir vaikeliui. Šokant kartu, kūno temperatūra pakyla, tad labai svarbu neprirengti vaikučio, jog jis neperkaistų ir jaustųsi komfortabiliai.

• Rekomenduojama patogi avalynė (pvz. sportinė). Ji suteiks saugumo, nes padės išlaikyti pėdų stabilumą ir apsaugos nuo slydimo (šokiai vyks ant žolės, po ąžuolais).

• Tinkami įvairūs Jums ir vaikeliui patogūs nešynių variantai: vaikjuostė, Mei Tai, konstruota nešioklė, slingas ir kt.

• Rekomenduojama mažąjį šokėją pamaitinti ne mažiau kaip 10 min. iki pamokos.

• Esant poreikiui pamokos eigoje bet kuriuo metu galėsite nevaržomai pasirūpinti savo mažyliu, jį pamaitinti, pervystyti.

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginys nemokamas

Registracija nereikalinga