Abstraktus paveikslėlis

Birželio 18 d. 16.30 val. bibliotekos Renginių salėje vyko knygos „Luizianos paslaptis. Kaip išgelbėti užburtąjį orkestrą?“ pristatymas.

Knyga jau pasirengusi tapti skaitoma ir klausoma! Pristatyme dalyvavo autoriai, muzikavo Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro Džiazo studijos „Junior city jazz“ auklėtiniai.

„Luizianos paslaptis. Kaip išgelbėti užburtąjį orkestrą?“ – pirmoji knyga vaikams apie džiazą, sukurta lietuvių autorių. Ji skirta ne tik muzikos besimokantiems vaikams, pedagogams, knyga gali tapti puikiu laisvalaikiu su vaikais. Tai – istorija, pilna paslapčių! Pasakojama apie nenorintį muzikuoti Viljamą ir stalo įrankių komplektą, kuris grąžino berniukui meilę muzikai ir norą groti trimitu. Istorija – apie muziką ir stebuklus, atradimus ir džiaugsmą.

Knygos sudėtinė dalis – laikmena su klasikinio džiazo muzikos įrašais, natomis, patarimais kaip mokytis džiazo stilistikos, žaidimais ir muzikinėmis užduotėlėmis, žaidimais vaikams. Tai – Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos projektas.

Knygos autoriai: Livija Trakumienė, Andra Lukošienė, Aušra Smičiūtė-Butkevičienė, Audronis Trakumas, Iliustracijų dailininkė Monika Šlančauskaitė. Knygą įgarsino Virginijus Vyšniauskas Audriaus Janonio įrašų studijoje, garso redaktorius – Audronis Trakumas.

Rėmėjai: Klaipėdos miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba, UAB „Reborda“, UAB „Kvarta“, Loreta Tallat-Kelpšienė.

Renginys nemokamas.