Kovo 20 ir 28 d. 12 val. bibliotekos Renginių salėje vyks Ievos Simonaitytės moksleivių skaitymo konkursas.

Tai pirmasis moksleivių meninio skaitymo konkursas, kuriuo siekiama ugdyti domėjimąsi Klaipėdos krašto literatūra ir atskleisti kiekvieno moksleivio individualybę ir ugdyti jaunų žmonių kūrybiškumą.Skaitymo konkurso meno vadovė - aktorė, skaitovė, UNICEF Geros valios ambasadorė, lietuviškojo žodžio puoselėtoja ir skleidėja, Klaipėdos universiteto docentė Virginija Kochanskytė.

 

2019 m. Kovo 26 d. 17.15 val. Vokiškų leidinių bibliotekoje, III aukšte, vyks  VOKIEČIŲ KALBOS IR KULTŪROS MYLĖTOJŲ KLUBO susitikimas.

Kiti susitikimas vyks:

2019 m. Balandžio 23 d. 17.15 val. Vokiškų leidinių bibliotekoje, III aukšte.

2019 m. Gegužės 28 d. 17.15 val.

Laukiami ir nauji nariai! 

 

Lesyklėlės dirbtuvės

Kovo 26 d. nuo 17 val. vyks POPIERINIŲ LESYKLĖLIŲ DIRBTUVĖS šeimoms ir suaugusiems.

Dirbtuvių metu išmoksite gaminti popierines lesyklėles naudojant perdirbamas medžiagas - laikraščius ir kartonines pakuotes.
Pagamintas lesyklėles dažysime ir dekoruosime, tad jos džiugins ne tik grįžtančius paukščius, tačiau gali tapti ir originalia namų puošmena.

Registracija į dirbtuves el. paštu Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! arba telefonu (8 46) 412 532.

Dirbtuvės nemokamos. Dalyvių skaičius ribotas.
Dirtuvės vyks Edukacinėje erdvėje, H. Manto g. 9a, Klaipėda.

Kovo 26 d. 17.30 val.bibliotekos Gerlacho palėpėje vyks Sabinos Brilo (Baltarusija) eilėraščių knygos „Tiras „Biblio” knygos pristatymas.

53 minutės. Tiek laiko prireikė Facebooke surinkti visą sumą, reikalingą Sabinos Brilo (Baltarusija) eilėraščių knygos leidybai. Pinigus tam suaukojo patys žmonės, būsimi knygos skaitytojai. Be jokių biurokratų, be programų, projektų ir ekspertizių. Už nepilnų dviejų mėnesių knygą „Tiras „Biblio” išleido leidykla „Versus”.

Štai tokia stebuklinga istorija - kuria sunku net patikėti. Idėja tiesiog šviesos greičiu materializavosi ir tapo daiktu.
Klaipėdoje knygą pristatys pati autorė, vertėjas Gintaras Grajauskas, leidyklos „Versus” atstovai.

Širvys Paulius

Kovo 28 d. 17 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondas kviečia pamatyti Česlovo Stonio kompoziciją „AMŽINAI, AMŽINAI NERAMUS“ (Paulius Širvys – eilėse, dainose, prisiminimuose). Juk kovo 27 d. bus 40 metų kai Paulius Širvys paliko šį Pasaulį...

Su šia programa fondas tautiečius supažindino jau dvidešimt vieną kartą: Paberžėje (Kėdainių rajone), Plateliuose (Plungės rajone), M. K. Čiurlionio namuose ir M. Mažvydo bibliotekoje (Vilniuje), Švėkšnoje ir Kintuose (Šilutės rajone), Nidoje, Rietave, Paežeriuose (Vilkaviškio rajone), Baisogalos dvare (Radviliškio rajone), Bistrampolio dvare (Panevėžio rajone), Kauno botanikos sode – Aukštosios Fredos dvare, Šilainių bibliotekoje bei Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Kaune), Klaipėdos laikrodžių muziejuje, Saldutiškio dvare (Utenos rajone), Tauragės krašto muziejuje, Šiaulių „Aušros“ muziejuje – Chaimo Frenkelio viloje, Žemaičių muziejaus „Alka“ Žemaitijos kaimo ekspozicijoje (Telšiuose), Jurbarko rajono savivaldybės bibliotekoje ir Palangos gintaro muziejuje.

Vispana

Kovo 29 d. 17 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks filmo „Sėdžiu, medituoju Vipasaną“ pristatymas ir peržiūra. Filmą pristatys psichologas, socialinių mokslų daktaras, meditavęs daugelyje Europos ir Indijos meditacijos centrų, Vipasanos mokytojas Artūras Deltuva.

Filmo siužetas – tai ne tik įdomi istorija apie tai, kaip 10-ies dienų kursai keičia žmonių gyvenimus Indijos kalėjimuose, tai taip pat puikus Vipasanos meditacijos kursų pristatymas tiems, kam tai yra nauja.

Robotas

Kovo 29 d. 16.30 - 17.45 val. bibliotekos Vaikų skyriuje vyks knygučių apie robotus greitasis skaitymas.

Renginio metu sužinosite, kaip mokiniams efektyviai naudoti greitojo skaitymo metodikas skaitant knygutes apie robotus. Susipažinsite su vaikais, kurie tuo naudojasi, pamatysite jų įspūdingus mokslo rezultatus.
Žiūrovų laukia pažintis su Išmaniosios mokyklos direktore Sandra Bradauskiene ir jos mokinių sukurtais protingais robotais, kurie ateityje pavaduos žmones. Išgirsite pasakojimą apie ypatingą robotą, kuris gavo Arabijos pilietybę bei gausite patarimų, kokias knygutes skaityti ir pasiruošti artėjančiai robotų erai-ateičiai be darbo...

Registracija ir informacija el. paštu Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! arba telefonu 865792407.
Renginio vedėja Jolita Skirpstaitienė.
Organizatoriai: „Karjeros akademija“, lektorė Vida Daukšienė.
www.karjerosakademija.lt
Renginys nemokamas.

Tapkite KLAVB naujienlaiškio prenumeratoriumi