Projekto tikslas - pakviesti įvairaus amžiaus, įvairių profesijų žmones rašyti literatūrinius ir žurnalistinius tekstus, padėti jiems atskleisti savo kūrybiškumą rašant ir redaguojant savo bei kitų tekstus, diskutuojant apie literatūrą įvairiais aspektais: psichologinio paveikumo, stiliaus, temos, žanro ir t.t.. Kūrybinį procesą siekiama konstruoti menų sintezės pagalba, naudojant dailės terapijos metodus. Tikimasi suformuoti rašymo kaip paslaugos pasiūlą: miestiečiai, noristys užsisakyti sveikinimo, padėkos kalbas galės kreiptis į kūrybinio rašymo dirbtuvių dalyvius ir nemokamai sulaukti pasiūlymų.
Trumpas projekto aprašymas: buvo organizuotos trijų mėnesių kūrybinio rašymo dirbtuvės „Jei galite nerašyti - RAŠYKITE", trys kūrybinės labaratorijos-susitikimai (su rašytoju, psochoterapeutu, literatūrinio skaitymo meistru) ir tarptautinis seminaras su videolitu (JAV, Anglija) "Kūrybinis rašymas - literatūra, terapija ar grafomanija?".

 

Šis projektas Lietugvoje yra novatoriškas, nes dažniausiai kūrybinio rašymo dirbtuvės organizuojamos akademinėje erdvėje, o šis projektas yra orientuotas į įvairaus amžiaus ir skirtingų profesijų žmones, kurie nori save išreikšti, rašydami literatūrinius ar žurnalistinius tekstus, ir dalindamiesi bendraminčių rate.

Projekto vadovė Daiva Nakrošienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.