„Klaipėda, aš su tavim“ yra idėjinis, socialinis projektas atsiradęs, kai buvo siekiama panaikinti Klaipėdos universitetą. Iniciavę peticiją, puslapio kūrėjai įsteigė ir tinkamą platformą, kurioje galima laisvai bendrauti, diskutuoti, sekti Klaipėdos krašto aktualijas, dalintis idėjomis, savo kūryba, žavėtis tiek profesionalų tiek mėgėjų fotografų darbuose įamžintu vakarų Lietuvos regiono grožiu.

„Klaipėda, aš su tavim“ projektas suteikia nemokamą reklaminę erdvę visiems kuriantiems, organizuojantiems, šokantiems ir dar kitaip save išreiškiantiems Klaipėdos krašte. Projektas be galo palaiko bendruomenes, stengiasi populiarinti jų renginius, padėti paskleisti žinią apie individualių žmonių organizuojamus užsiėmimus ir kitas veiklas visame Klaipėdos regione. Taip pat turi dedikuotą rubriką kurioje pristato Klaipėdos krašto talentus, dalinasi žinia apie jų pasiekimus ir tolimesnius tikslus.

Nuo 2020 m. „Klaipėda, aš su tavim“ galima rasti ne tik socialiniuose tinkluose. bet naršyklėje adresu http://www.klaipedaassutavim.lt